DeltaPlus SAMARA S3 CI SRC Holínky zateplené 48

DeltaPlus SAMARA S3 CI SRC Holínky zateplené černá 48. Obuv DeltaPlus SAMARA S3 CI SRC je zimní, bezpečnostní a odolná vodě.... více informací »
DeltaPlus SAMARA S3 CI SRC Holínky zateplené 43
Značka: DeltaPlus
1 699 Kč
Ověřit dostupnost
DeltaPlus SAMARA S3 CI SRC Holínky zateplené černá 48. Obuv DeltaPlus SAMARA S3 CI SRC je zimní, bezpečnostní a odolná vodě....

DeltaPlus SAMARA S3 CI SRC Holínky zateplené černá 48. Obuv DeltaPlus SAMARA S3 CI SRC je zimní, bezpečnostní a odolná vodě. Obuv je vybavena ochranou vlepovací patičky z TPR a PU zesílením v přední části. Má absorpci energie v oblasti paty. Zapínání není. Obuv je nazouvací. Pata je uzavřená. Vyrábí se v jedné barevné kombinaci. Svršek: Hovězí useň. Useň je nepromokavá. Podšívka: Akrylová kožešina. Bezpečnostní špička: Kovová.  Ochrana proti propíchnutí: Kovová planžeta.  Vnitřní vložka: Svrchní strana – Polyester na materiálu EVA. Je tvarovaná a vyjímatelná. Podešev: Dvousložkový PU nástřik. Má odolnost vůči palivovým olejům a pohonným hmotám. Je antistatický a má protiskluzovou podešec.  Využití obuvi: Vhodná pro běžnou práci v zimním období. Povolání: Zemědělství, zahradnictví, stavebnictví a stavební práce, řemeslnictví a druhotné práce a těžký průmysl. Hmotnost: 850 g Barva: černá  Norma: EN ISO 20345 S3 CI SRC Nepromokavé zateplené holínky s kožešinou. Barva černá. Hmotnost. Velikost obuvi. Již nelze objednat-Doprodej. 89/686/EEC-kategorie OOPP.

Tento kvalitní kus DeltaPlus SAMARA S3 CI SRC Holínky zateplené 48 značky DeltaPlus naleznete tady nyní opravdu výhodně. Nabídky od 1 699 Kč.