Box na nářadí, 500x258x255 mm

Klasický box na nářadí v robustním provedení se dvěma vyjímatelnými pořadači a dvěma malými organizéry ve víku. Snadno se... více informací »
Box na nářadí
Značka: AJ produkty
732 Kč
Ověřit dostupnost
Klasický box na nářadí v robustním provedení se dvěma vyjímatelnými pořadači a dvěma malými organizéry ve víku. Snadno se...

Klasický box na nářadí v robustním provedení se dvěma vyjímatelnými pořadači a dvěma malými organizéry ve víku. Snadno se přenáší a nabízí velmi přehledné skladování! Klasický box na nářadí s praktickým uspořádáním. Vejde se do něj jak větší nářadí (např. kladiva), tak drobnější potřeby (např. šroubováky) a spoustu maličkostí (např. šrouby, podložky, vrtáky). Díky mnoha různým přihrádkám získáte přehledný úložný prostor, kde bude mít každá věc své místo. Dva vnitřní pořadače jsou vyjímatelné, takže si je můžete snadno přenést kam potřebujete a navíc získáte dobrý přístup k věcem uloženým pod nimi. Box na nářadí je vyroben z odolného plastu. Má pevné madlo a je možné jej uzamknout visacím zámkem (zámek se objednává samostatně). Materiál Polypropylen. Barva Tmavě modrá. Šířka 258 mm. Výška 255 mm. Hmotnost 2,35 kg.

Levný kus Box na nářadí, 500x258x255 mm od odblíbeného výrobce AJ produkty jednoduše získáte nyní ve slevě! Nyní lze objednat jen za 732 Kč.