BOOTS EUROFORT S5 SRC Holínky

BOOTS EUROFORT S5 SRC Holínky. Holínky BOOTS EUROFORT S5 SRC jsou vysoké a voděodolné. Dále slouží k ochraně před nečistotou,... více informací »
BOOTS EUROFORT S5 SRC Holínky
Značka: Boots
481 Kč
Ověřit dostupnost
BOOTS EUROFORT S5 SRC Holínky. Holínky BOOTS EUROFORT S5 SRC jsou vysoké a voděodolné. Dále slouží k ochraně před nečistotou,...

BOOTS EUROFORT S5 SRC Holínky. Holínky BOOTS EUROFORT S5 SRC jsou vysoké a voděodolné. Dále slouží k ochraně před nečistotou, stlačením a propíchnutím. Mají absorpci energie v oblasti paty a obsahují reflexní bod na patě. Dále jsou vybaveny antikorozní stélkou. Holínky jsou nazouvací. Pata je uzavřená. Velmi flexibilní i při nízkých teplotách. Vyrábějí se ve dvou barvách Svršek: PVC a nitril. Je odolný proti vodě. Bezpečnostní špička: Kovová. Ochrana proti propíchnutí: Kovová planžeta. Podešev: PVC/nitril. Je odolný proti působení rostlinných a živočišných tuků. Má odolnost vůči palivovým olejům, pohonným hmotám a kyselinám. Je antistatický a má protiskluzovou podrážku. Využití obuvi: Vhodné k venkovnímu nošení. Vyhovují všem požadavkům na bezpečnostní pracovní obuv na stavbách, v zemědělství a výrobních provozech. Výška: cca 38cm Váha: cca 2,5kg Barva: černá / žlutá Norma: EN ISO 20345:2011 S5 SRC Vysoké bezpečnostní antistatické holínky z PVC a nitrilu kategorie S5. Barva žlutá. Hmotnost. Velikost obuvi. 89/686/EEC-kategorie OOPP. Pohlaví.

Akční a ve slevě výrobek BOOTS EUROFORT S5 SRC Holínky od top výrobce Boots snadno získáte právě nyní ve výprodejové akci! Právě teď jen za 481 Kč.
Další produkty od výrobce Boots