Bílá magnetická tabule Betty, 900×600 mm

Cenově výhodná bílá magnetická tabule s povrchem odolným proti poškrábání. Je vhodná pro každodenní využití a snadno se... více informací »
Bílá magnetická tabule Betty
Značka: AJ produkty
1 101 Kč
Ověřit dostupnost
Cenově výhodná bílá magnetická tabule s povrchem odolným proti poškrábání. Je vhodná pro každodenní využití a snadno se...

Cenově výhodná bílá magnetická tabule s povrchem odolným proti poškrábání. Je vhodná pro každodenní využití a snadno se čistí. Dodává se včetně lišty na popisovače a montážní sady na uchycení tabule ke stěně. Dobrá tabule je nedílnou součástí každé kanceláře, učebny či zasedací místnosti. Je perfektním nástrojem na poznámky a informace, rychlé náčrty nebo prezentaci nápadů. Je k dispozici v několika velikostech, které pokryjí rozličné potřeby – od nejmenších verzí na osobní poznámky do kanceláře jednotlivých zaměstnanců až po nejrozměrnější verze vhodné na workshopy a brainstorming v zasedací místnosti. Smaltovaný povrch se snadno čistí, je odolný proti poškrábání a ideálně se hodí pro každodenní použití. Navíc je povrch magnetický a umožňuje tedy použití magnetické houby a magnetů. Díky popisovačům s inkoustem stíratelným za sucha můžete vzkazy a myšlenky stejně rychlé psát jako mazat – to vše opakovaně. Tabule je zasazena do tenkého hliníkového rámu, aby poskytovala co největší popisovou plochu. Lišta na popisovače je připevněna na spodní stranu rámu a je ideální pro odkládání popisovačů, magnetů, čisticího spreje atp. Součástí balení je sada na montáž tabule na stěnu. Šířka 900 mm. Výška 600 mm. Hmotnost 4,1 kg. DELIVERY_DATE LEVEL1. .

Tento akční výrobek Bílá magnetická tabule Betty, 900x600 mm od populární značky AJ produkty jednoduše naleznete na našich stránkách za akční cenu. Ceny již od 1 101 Kč.