Bezpečnostní zrcadlo, 800×600 mm, akrylátové

Průmyslové zrcadlo vyrobené z nárazuvzdorného akrylátu. Hodí se pro použití v interiéru i exteriéru. Dodává se včetně svorek... více informací »
Bezpečnostní zrcadlo
Značka: AJ produkty
9 747 Kč
Ověřit dostupnost
Průmyslové zrcadlo vyrobené z nárazuvzdorného akrylátu. Hodí se pro použití v interiéru i exteriéru. Dodává se včetně svorek...

Průmyslové zrcadlo vyrobené z nárazuvzdorného akrylátu. Hodí se pro použití v interiéru i exteriéru. Dodává se včetně svorek k uchycení na stěnu či sloupek. Dohlédněte na zboží a bezpečnost práce pomocí našeho praktického zrcadla, které vám poskytne skvělý výhled na celé vaše pracoviště. Zrcadlo je vyrobeno z nárazuvzdorného akrylátu, který odolá náročným podmínkám ve skladech a dílnách. Průmyslové zrcadlo můžete využít k větší bezpečnosti provozu na pracovištích, které mají nepřehledné uspořádání. Rám zrcadla je z nárazuvzdorného ABS, vnější hrany jsou z PVC. Zrcadlo je vybaveno odrazkami v přední části a výztuhou v části zadní. Součástí dodávky jsou svorky pro uchycení zrcadla na stěnu či sloupek. Materiál Akryl. Barva Červená/bílá. Šířka 800 mm. Výška 600 mm. Hmotnost 11,3 kg.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Bezpečnostní zrcadlo, 800x600 mm, akrylátové od top značky AJ produkty jednoduše získáte u nás za výprodejovou cenu. Aktuálně v akci za 9 747 Kč.