Bezpečnostní zrcadlo, 600×400 mm, akrylátové

Průmyslové zrcadlo vyrobené z nárazuvzdorného akrylátu. Hodí se pro použití v interiéru i exteriéru. Dodává se včetně svorek... více informací »
Bezpečnostní zrcadlo
Značka: AJ produkty
7 224 Kč
Ověřit dostupnost
Průmyslové zrcadlo vyrobené z nárazuvzdorného akrylátu. Hodí se pro použití v interiéru i exteriéru. Dodává se včetně svorek...

Průmyslové zrcadlo vyrobené z nárazuvzdorného akrylátu. Hodí se pro použití v interiéru i exteriéru. Dodává se včetně svorek k uchycení na stěnu či sloupek. Dohlédněte na zboží a bezpečnost práce pomocí našeho praktického zrcadla, které vám poskytne skvělý výhled na celé vaše pracoviště. Zrcadlo je vyrobeno z nárazuvzdorného akrylátu, který odolá náročným podmínkám ve skladech a dílnách. Průmyslové zrcadlo můžete využít k větší bezpečnosti provozu na pracovištích, které mají nepřehledné uspořádání. Rám zrcadla je z nárazuvzdorného ABS, vnější hrany jsou z PVC. Zrcadlo je vybaveno odrazkami v přední části a výztuhou v části zadní. Součástí dodávky jsou svorky pro uchycení zrcadla na stěnu či sloupek. Materiál Akryl. Barva Červená/bílá. Šířka 600 mm. Výška 400 mm. Hmotnost 6,3 kg.

Ve slevě tento produkt Bezpečnostní zrcadlo, 600x400 mm, akrylátové od odblíbeného výrobce AJ produkty jednoduše najdete na našich stránkách teď právě se slevou. Nyní za akční cenu 7 224 Kč.