Balanční míč Corbridge, Ø 650 mm, tmavě šedý

Ergonomický míč pro aktivní sezení. Zapojuje svaly břicha, boků a zad a posiluje střed těla. Díky madlu se snadno přenáší.... více informací »
Balanční míč Corbridge
Značka: AJ produkty
2 710 Kč
Ověřit dostupnost
Ergonomický míč pro aktivní sezení. Zapojuje svaly břicha, boků a zad a posiluje střed těla. Díky madlu se snadno přenáší....

Ergonomický míč pro aktivní sezení. Zapojuje svaly břicha, boků a zad a posiluje střed těla. Díky madlu se snadno přenáší. Míč o průměru 65 cm se hodí pro osoby do 175 cm, míč o průměru 75 cm je určen osobám vyššího vzrůstu. Pilates míč je skvělou alternativou ke klasické kancelářské židli, neboť během prostého sezení udržuje vaše tělo neustále v pohybu. Během sezení na balančním míči se přirozeně aktivují svaly břicha, boků a zad a posiluje se tak střed těla. Míč zároveň podporuje i správné držení těla a krevní oběh nohou, takže se necítíme tak unavení. Balanční míč má odolný textilní potah. Dodává se včetně ruční pumpičky. Nosnost 120 kg. Materiál Textilie. Barva Tmavě šedá. Hmotnost 1,7 kg. CUSTOM_LABEL_4 Active-office.

Unikátní a žádaný výrobek Balanční míč Corbridge, Ø 650 mm, tmavě šedý od kvalitní značky AJ produkty snadno můžete získat tady a teď opravdu výhodně! Nabídky od 2 710 Kč.