Ardon VISION 02 Kalhoty do pasu červená/šedá 194 62

Ardon VISION 02 Kalhoty do pasu modrá 182 64. Designové pracovní kalhoty do pasu z kolekce VISION 02. Na první pohled tyto montérkové... více informací »
Ardon VISION 02 Kalhoty do pasu modrá 182 46
Značka: Ardon
1 069 Kč
Ověřit dostupnost
Ardon VISION 02 Kalhoty do pasu modrá 182 64. Designové pracovní kalhoty do pasu z kolekce VISION 02. Na první pohled tyto montérkové...

Ardon VISION 02 Kalhoty do pasu modrá 182 64. Designové pracovní kalhoty do pasu z kolekce VISION 02. Na první pohled tyto montérkové kalhoty připomínají jeansy a to díky svému sportovnímu stylu a střihu, který skvěle padne a lichotí každé postavě. Kalhoty jsou navíc nabízeny v pěti barevných provedeních a je proto jednoduché je sladit se zbytkem pracovního oděvu. Kalhoty VISION disponují zdvojenými partiemi kolen s kapsou pro vložení nákoleníků v případě potřeby. Zdvojený materiál a případné vložení nákoleníků maximalizují ochranu materiálu proti oděru a zároveň minimalizují zátěž pro kolena při práci vkleče nebo jiné pracovní zátěži partií kolen. Na zadním dílu je sedlo a dvě našívané kapsy s patkou, další vrstvené kapsy na nářadí najdete na boční straně stehen. Kalhoty jsou prošívané kontrastní riflovou nití a doplněny originálními stříbrnými reflexními potisky a reflexními doplňky. Prodávají se bez opasku. Materiál: kepr 60% bavlna, 40% polyester Gramáž: 260 g/m² Barva: modrá, červená – šedá     Kalhoty do pasu VISION jsou prošívané kontrastní riflovou nití a doplněny originálními stříbrnými reflexními potisky a reflexními doplňky. Barva modrá. Velikost oděvu. Výška postavy. Materiál. 89/686/EEC-kategorie OOPP.

Neodolatelný produkt Ardon VISION 02 Kalhoty do pasu červená/šedá 194 62 od známé společnosti Ardon snadno můžete najít u nás právě se slevou! Ceny již od 1 069 Kč.