Ardon R8ED+ Kraťasy modrá 62

Ardon R8ED+ Kraťasy modrá 62. Originální pracovní kraťasy Ardon R8ED+ v dokonale padnoucím střihu. Dynamický je design. Mají... více informací »
Ardon R8ED+ Kraťasy černá 48
Značka: Ardon
1 287 Kč
Ověřit dostupnost
Ardon R8ED+ Kraťasy modrá 62. Originální pracovní kraťasy Ardon R8ED+ v dokonale padnoucím střihu. Dynamický je design. Mají...

Ardon R8ED+ Kraťasy modrá 62. Originální pracovní kraťasy Ardon R8ED+ v dokonale padnoucím střihu. Dynamický je design. Mají množství funkčních kapes ulehčujících mobilitu při pracovních činnostech různého charakteru. Víceúčelová kapsa na levém stehně s možností bezpečně uložit i mobilní telefon. Designový prvek na uložení psacího pera nebo tužky v zadní kapse. S kapsou na skládací metr. Dynamické reflexní potisky na zadní kapse zvyšují viditelnost a tím i bezpečnost při práci. Odolný je materiál CORDURA v oblastech zvýšené zátěže a opotřebení. Přizpůsobení volnosti pasu pružnými utahovacími patkami. Prodávají se bez opasku. Materiál: 65% polyester, 35% bavlna. Gramáž: 245 g/m² Barva: modrá, černá-šedá Originální pracovní kraťasy Ardon R8ED+ v dokonale padnoucím střihu. Barva modrá. Hmotnost. Velikost oděvu. Materiál. Již nelze objednat-Doprodej.

Tento velmi žádaný výrobek Ardon R8ED+ Kraťasy modrá 62 originál od značky Ardon snadno získáte zrovna ve slevě! Akční cena 1 287 Kč.