Akustický panel Split, 1600×600 mm, zelený

Dekorativní nástěnné panely pro částečné tlumení hluku. Jsou vyrobeny z recyklovatelných materiálů. Kombinací s jinými panely... více informací »
Akustický panel Split
Značka: AJ produkty
1 990 Kč
Ověřit dostupnost
Dekorativní nástěnné panely pro částečné tlumení hluku. Jsou vyrobeny z recyklovatelných materiálů. Kombinací s jinými panely...

Dekorativní nástěnné panely pro částečné tlumení hluku. Jsou vyrobeny z recyklovatelných materiálů. Kombinací s jinými panely (např. č. výrobků 137970 a 137980) vytvoříte na stěně velmi poutavé vzory. Dodávají se včetně pásek se suchým zipem pro uchycení na zeď. Panely pocházejí z dílny našeho vlastního designového oddělení. Design panelů je jednoduchý a strohý, ale použité teplé barvy dodávají prostoru útulný ráz. Akustické panely jsou stylovým doplňkem, navíc absorbují část hluku v místnosti. Pestrá nabídka akustických panelů skýtá nekonečné možnosti při jejich kombinování a vytváření jedinečných vzorů, ať už potřebujete ozvláštnit velkou bílou stěnu, nebo zaplnit jen malý prostor. Panely můžete kombinovat s paravány a stolovými přepážkami této řady a celou kancelář mít stylově jednotnou. Akustické panely jsou vyrobeny ze vpichované plsti z PET. Snadno se recyklují. Šířka 1600 mm. Výška 600 mm. Hmotnost 2,04 kg. DELIVERY_DATE LEVEL3. .

Oblíbený a akční produkt Akustický panel Split, 1600x600 mm, zelený od top značky AJ produkty snadno naleznete právě teď skutečně levně! Akční cena již od 1 990 Kč.