Akustický panel Pattern, trojúhelník, 600x600x40 mm, zelený, bal. 4 ks

Trojúhelníkové akustické panely vyrobené z recyklovaného PET - skvěle vypadají a navíc jsou šetrné k přírodě! Hodí se do... více informací »
Akustický panel Pattern
Značka: AJ produkty
3 116 Kč
Ověřit dostupnost
Trojúhelníkové akustické panely vyrobené z recyklovaného PET - skvěle vypadají a navíc jsou šetrné k přírodě! Hodí se do...

Trojúhelníkové akustické panely vyrobené z recyklovaného PET – skvěle vypadají a navíc jsou šetrné k přírodě! Hodí se do každého prostředí, pro které jsou důležité příjemné akustické podmínky: školy, kanceláře apod. Vypadají hezky v kombinaci různých tvarů a barev. Stylové akustické panely dodají jiskru každému interiéru! Akustické panely tlumí rušivé zvuky a zpříjemňují tak prostředí kanceláří, škol, knihoven, sportovních hal apod. Pohlcují okolní hluk a redukují ozvěnu. Popusťte uzdu své fantazii a vytvořte si z různobarevných panelů na stěně jedinečný vzor! Panely samozřejmě nepůsobí jen jako moderní doplněk, zásadní je v prvé řadě jejich akustická funkce. Ladí s ostatním kancelářským vybavením v naší nabídce, ať už mají stejnou barvu nebo se krásně doplňují. Dodávají se v balení po čtyřech kusech od stejné barvy a součástí dodávky jsou i pásky se suchým zipem pro uchycení na zeď. Barva Zelená. Šířka 600 mm. Výška 600 mm. Hmotnost 2 kg. .

Exkluzivní výrobek Akustický panel Pattern, trojúhelník, 600x600x40 mm, zelený, bal. 4 ks od populární značky AJ produkty snadno můžete pořídit zde teď právě ve výprodejové akci! Nyní pořídíte jen za 3 116 Kč.